Boggis choco

 

              

Po rokoch snívania o vlastnej výrobe čokolády, po učení sa o čokoláde, a po zvládnutí majstrovského umenia výroby „ručne vyrábanej“ čokolády u uznávaných "belgických" majstrov, sme sa pustili do vlastnej výroby "ručne vyrábanej čokolády." Založili sme spoločnosť „Boggi’s” a začali sme s našou vášňou pre čokoládové umenie. Našou víziou bolo vyrábať čokoládu takú, aká by mala byť – lákavú, rozpúšťajúcu sa na jazyku, vyrábanú len z najčistejších, najčerstvejších prírodných ingrediencií. Momentálne máme malý tím, ktorý zdieľa našu vášeň pre výrobu rozprávkovo chutnej, ručne vyrábanej čokolády.


Ručne vyrábaná čokoláda nielenže porušuje konvenčnú koncepciu sériovej výroby vo veľkých továrňach, ale zaručuje kvalitnú čokoládu, ktorá je na mieru špecializovaná a takisto  má aj vysokú kvalitu. Našu chutnú čokoládu predávame priamo spotrebiteľom, ako aj množstvu kvalitných obchodov s potravinami, môžete ju nájsť na darčekovom a firemnom trhu, v maloobchode, tak isto ako aj u veľkoobchodníkov.


Šťastie je dar. Doprajte si chvíľku šťastia. Najskôr sa potešte pohľadom na dokonalý tvar a farby a vzápätí sa nechajte unášať symfóniou chutí, ktorú vo Vašich ústach rozohrá kombinácia vysokokvalitnej čokolády, výber najkvalitnejších ovocí a semien a profesionalita našich tvorcov. Naše ručne vyrábané čokolády sú stvorené na to , aby Vám šťastím 
rozžiarili tváre.